evrenmutfak.com.tr

Sistem Özellikleri

Haber-Sistemi Genel olarak kullanıcı dostu bir sistem olarak düşünülmüş ve bunda %90 oranında başarı sağlanılmıştır. Kullanım olarak herkesin anlayacağı düzeyde en basit şekilde yapılmaya çalışılmıştır.
Haber-Sistemi gelişmiş SEO alt yapısı ve SEF linkleri sayesinde eklediğiniz tüm haberler arama motorları vasıtasıyla kısa sürede indekslenip arama sonuçlarında çıkmaya başlayacaktır. SEO ve SEF linklerin ziyaretçi dönüşümünü sitenizin istatistik bölümünden inceleyebilirsiniz.
Site Ayarları Bölümünde sayfanızın “TİTLE” bölümü, “META TAG” ve “KEYWORDS” lerini, Haber-Sistemi ana sayfada kaç adet haber kutucuğu görünmesini istiyorsanız onları ayarlayabilirsiniz.
php5 freamwork codeigniter ile yazıldı haber tanıtım sitesi video ve üye modülünü barındırıyor
1.       ANA MANŞET BÖLÜMÜ
12 adetten oluşan ana manşet bölümü kontrol panelden haber eklerken “Ana manşette görünsün” seçeneği seçilirse eklenen haber burada görünür.
2.       ÜST MANŞET BÖLÜMÜ
4 adetten oluşan üst manşet bölümü çok önemli olan haberleri ekleyeceğiniz manşet bölümüdür. Kullanımı, kontrol panelinden haber eklerken üst manşeti seçerek aktif etmektir ve yine üst manşetin kısmının resmi ayriyeten seçilir.
3.       SÜRMANŞET BÖLÜMÜ
Manşet bölümünün hemen yanında yer alan bu bölümde 3 haber başlığı, habere ait resimler ve kısa özet ile birlikte yer alır.
4.       GELİŞMİŞ YAZAR MODÜLÜ
Sınırsız site yazarı, alıntı yazar, misafir yazar ekleyebilir, yazarlara ait resim ve bilgileri girebilirsiniz. Ayrıca site yazarlarına ait özel “Yönetim Paneli” vardır.  Yazarlara; talep etmiş oldukları kullanıcı adı ve parolayı belirleyerek kendi yazılarını eklemelerini sağlayabilirsiniz. Eklenen bu makaleler “Yönetici” onayına gönderilir. Yöneticiler onayladıktan sonra makaleler yayınlanır.
5.       GELİŞMİŞ EDİTÖR MODÜLÜ
Sınırsız editör ekleyebilirsiniz. Editörler sitedeki alt yöneticilerdir. Haber ekleme, Foto galeri ekleme, yorum onaylama gibi yetkileri bulunmaktadır. Haber-Sisteminde eklenen editörlerin ayrı bir giriş paneli bulunmaktadır. Burada eklenen editörlerin ekledikleri haberler, “Yönetici” onayına gider. Yönetici onayladıktan sonra haberler yayınlanır. Editörün haber silmesi ve düzenlemesi bile “Yönetici” onayına tabidir.
6.       SINIRSIZ KATEGORİ EKLEME
Sol kısımdaki Kategori bölümüne sınırsız kategori ekleyebilirsiniz.
7.       SON DAKİKA BÖLÜMLERİ
Haber eklerken son dakika bölümlerini seçerseniz eklediğiniz haberler bu bölümlerde yayınlanır.
8.       ANKET MODÜLÜ
Sınırsız anket ekleyebilirsiniz.
9.       EN ÇOK OKUNAN VE EN ÇOK YORUMLANAN HABERLER
Ana sayfada yer alan bu bölüm ile izleyicilerin en çok takip ettikleri haberler rahatlıklar görülebilir.
10.    VİDEO VE FOTO GALERİ MODÜLLERİ
Video galeri modülü 2 farklı yöntemle çalışır.Eklenen videolar istenirse haber detayına ilişkilendirilebilir veya video galeri bölümünden izlenebilir.

a ) “Panelden Video Ekliyerek” sistemi ile çalışmaktadır. Eklerken flv,mp4 olarak ayrı ayrı işler ve resimlerini alır önüne veya sonuna reklam konulabilir
b ) “EMBED” ve  kod ekleme sistemi ile de çalışmaktadır. Eklenen videolar istenirse haber detayına ilişkilendirilebilir veya video galeri bölümünden izlenebilir.
Foto galeri modülü tamamen kontrol panelinden yönetilebilmektedir. Öncelikle kategori oluşturup daha sonra oluşturulan kategori içine fotoğrafları ekleyebilir, Eklenen fotoğraflar ana sayfadan Foto Galeri linkinden görülebilir veya oluşturmuş olduğumuz bir foto galeriyi haber detayı altına ilişkilendirebilirsiniz.
11.    DÖVİZ MODÜLÜ
Döviz modülünde yöneticinin değişiklik yapmasına gerek kalmadan sistem her saat otomatik olarak dövizleri güncelleyip anında site ana sayfasına yansıtır. İçeriğinde Dolar, Euro, Altın ve İMKB bulunmaktadır.
12.    HAVA DURUMU MODÜLÜ
Hava durumu modülü güncel ve standart olarak Türkiye illerini kapsamaktadır. Kullanıcı Haber-Sistemine girip her hangi bir il seçtiğinde sonraki ziyaretlerinde seçtiği ili görecektir.
13.    REKLAM MODÜLÜ
Reklam alanları bulunmaktadır. Bu sayı talebe göre artırılabilir. Sistemin çalışma mantığı bir reklam alanına birden fazla reklam eklenmesi halinde site ana sayfasında her sayfa yenilendiğinde rastgele olarak reklamların gösterilmesi şeklindedir. Ayrıca Google’ın para kazanma sistemi olan Adsense ya da bu sisteme benzer diğer kodla çalışan reklamları desteklemektedir.
14.    GELİŞMİŞ İSTATİSTİK ve GOOGLE ANALYTICS
Haber-Sisteminin çok gelişmiş bir istatistik sistemi vardır. Ziyaretçi hangi arama motorundan ulaşmış, Ara motoruna hangi kelimeyi yazarak ulaşmış, Haber-Sisteminde ne kadar zaman geçirmiş, kaç sayfa ziyaret etmiş, hangi tarayıcıyı kullanıyor, hangi Windows sürümünü kullanıyor gibi özellikleri öğrenebileceğiniz bir istatistiğe sahiptir. Ayrıca Google Analytics kodunuz varsa onu da ekleyip kullanabilirsiniz.
15.    ÜYELİK MODÜLÜ
Üyelik modülü sayesinde kullanıcılar haber-sistemine üye olabilirler ve dilenirse üye olan kullanıcılara mesaj gönderebilirsiniz. Üye olan kullanıcılar yorum yazdıkları zaman kullanıcı adları görünmektedir.
16.    YORUM MODÜLÜ
Haber detayları ve Yazarların makaleleri için yorum yapılabilmektedir. Yazılan yorum Yönetim Panelindeki Yorum modülüne onaya düşer ve onaylandıktan sonra yayınlanır. Yetkili mercilerin istemesine karşın yorum gönderen kişilerin “IP” adresleri yorumunun karşısında kayıt altına alınmaktadır.
 
17.    ARŞİV BÖLÜMÜ
Haber-Sistemine eklenen tüm haberler arşivlenir. Ana sayfadaki arşiv bölümünden gg/aa/yy tarih formatında ilgili tarihte eklenen haberleri görebilirsiniz.
 

Hoşgeldiniz, Ben İsmail Gültekin
Yazılım Mühendisi & Marka Direktörü

Yazılım Uzmanlığı ve Direktörlüğü konusunda 9 yılı aşkın süredir Türkiye'de Kurum ve Tüzel kişilere; Yön verme, Yücelik Sağlama ve Büyüme gereksinimlerinden doğan Yazılım ihtiyaclarına çözümler sunmaktayım.

Kurum olarak; Bankalar, Kanallar, Hastaneler, Belediyeler, Kamu ve bakanlıkların yanı sıra Tüzel kişilerde Sanatçılar, Yönetmenler, Belediye başkanları ve firma sahiplerine projelerinde hizmet veriyorum.

Yarışma organizasyon yazılımlarının algoritma geliştiricisi ve yaratıcısı olarak anılmaktayım. Aynı zamanda Türkiyenin en büyük Sosyal Sorumluluk Projelerinden biri olan Haydi el ele'ninde kurucusuyum

İletişim Bilgilerim

Faydalı bir projede görüşmek dileğiyle..

 • akinismailgultekin@gmail.com
 • İstanbul/Mecidiyeköy
 • 0212- 217 99 88
 • Ad/İsmail Gültekin
 • Doğum Tarihi/01, 12, 1988
 • website/www.ismailgultekin.com.tr

Mesaj Bırakın

Teşekkürler Mesajınız iletildi En kısa Zamanda geri dönüş yapacağım.

Bir problem oluştu lütfen tekrar deneyin

Tüm alanları eksiksiz Doldurun.

Özgeçmiş

Sonrakini Gör/Önceki Sayfa

Kurumlar

 • İstanbul Ajans Medya Marka Direktörü
  2014 - 2015

  İstanbul ajans medya Marka direktörü olarak web/kreatif projelerini Yönetmen Mustafa Önen önderliğinde Gerçekleştirdik.

 • İamistanbul.tv Yazılım şefi/Algoritma uzmanı
  2012 - 2014

  İamistanbul.tv videolu şehir portalı projesinde Ünlü Yönetmen Mustafa Mayadağ önderliğinde Yazılım/Algoritma uzmanı olarak görev aldım

 • BirNC Yazılım Şefi
  2011 - 2012

  birnc.com birNC yazılım firmasında yazılım şefliği görevini üstlendim

Becerilerim

 • Proje Kordinatörlüğü 96%

 • NodeJs 76%

 • HTML5/CSS3 92%

 • Php Codeigniter 98%

 • Social Ağ 87%

Sağladığım Hizmetler

 • Linux
 • Coding
 • Responsive
 • Planing
 • Codeigniter Web
 • NodeJS, Javascript, Jquery

Yaptığım Yarışmalar

 • Senaryo Yarışması
  2013 - 2014

  Jüriliğini Ömür gedik, Yüksel Aytuğ Hıncal uluç Gibi isimlerin Yaptığı senaryo yarışmasının Yazılım ve algoritmasını Üstlendim

 • Hip-Hop Yarışması
  2012 - 2013

  Türkiyede gençlerin popüler dinlediği müzik yarışması büyük bir yankı yapmıştı Yazılım ve algoritmasını üstlendim